Profhilo

Profhilo je prvý produkt na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA), ktorý sa vyrába bez použitia chemických zosieťovacích prostriedkov (BDDE) a používa sa na bioremodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky s liftingovým efektom. Profhilo H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 32mgHA/1ml a ponúka predĺžené trvanie. Aplikáciou pomocou BAP techniky sa stimuluje tvorba 4 druhov telu vlastného kolagénu a elastínu. Samotná kyselina hyaluronová naväzuje vodu a tým doplní chýbajúcu hydratáciu pokožky. Po opakovanej aplikácii s odstupom 1 mesiaca pretrváva prirodzený účinok až 12 mesiacov.

Miesta aplikácie:

- tvár

- krk

- dekolt

- brucho

- paže 

- chrbát rúk

- kolená


Priebeh zákroku na tvári:

Základom je presné určenie 5 aplikačných bodov na obidvoch poloviciach tvári. Miesta vpichu dôklade vydezinfikujeme a pomalou aplikáciou do konkrétnych bodov vpichujeme kyselinu hyalurónovú. Celkové množstvo aplikovanej kyseliny hyalurónovej v oblasti tváre sú 2ml v jednom ošetrení. Po aplikácii pleť ošetríme hydratačným krémom z rady Profhilo pre maximálny efekt. Podľa protokolu sa ošetrenie po 4 týždňoch opakuje.

Priebeh zákroku na krku:

Pred samotnou aplikáciou si presne vyznačíme 10 bioestetických bodov na krku. kam potom aplikujeme presne určené množstvo kyseliny hyalurónovej (dokopy 2ml v jednom ošetrení). Po aplikácii pleť ošetríme hydratačným krémom z rady Profhilo pre maximálny efekt. Podľa protokolu sa ošetrenie po 4 týždňoch opakuje.

Priebeh zákroku na tele:

Profhilo BODY je určené na ošetrenia rôznych partií na tele, kde je koža ochabnutá - dekolt, paže, brucho napr. po pôrode, kolená, lakte. Rozdiel oproti aplikácii v oblasti tváre a krku je v množstve aplikovanej kyseliny hyalurónovej. Na ošetrenie telových oblastí sa používajú sady s 3ml striekačkami. Po ošetrení sa na aplikovanú oblasť nalepí Profhilo náplasť, ktorá má hojivé účinky a potencuje výsledok ošetrenia. Protokol aplikácie je rovnaký a po mesiaci sa ošetrenie opakuje.


Pre koho je zákrok určený?

- pre ženy aj mužov od 25 rokov, ktorí už pozorujú známky starnutia

- pre ľudí, ktorí na svojej koži pozorujú stratu elasticity

- pre tých, ktorí túžia po dokonalej revitalizácii pleti

- pre tých, ktorí majú strach z invazívnych ošetrení


Kontraindikácie k výkonu:

  • tehotenstvo a dojčenie
  • akútna infekcia a zápalové ochorenia v aplikovanej oblasti
  • alergická reakcia/precitlivenosť na aplikáciu kyseliny hyalurónovej
  • infekcia herpes simplex/labialis
  • dekompenzované ochorenia
  • vrodené, získané či medikamentózne navodené poruchy zrážanlivosti krvi

Výsledok ošetrenia je viditeľný takmer okamžite, pričom čas potrebný na zotavenie je minimálny. Po aplikácii sa môže vyskytnúť krátkodobé začervenanie, modrinky a opuch.